Referencje

Klienci doceniają nas za kompleksowe wsparcie. Każde zlecenie realizujemy rozpoczynając od analizy potrzeb i oczekiwań Kontrahentów, przechodzimy do projektowania a następnie do kompleksowej realizacji i szkoleń z zakresu obsługi. Przykładamy dużą rolę do pełnego wsparcia przez cały okres eksploatacji naszych urządzeń. Często rozwiązujemy problemy procesów przemysłowych w sposób innowacyjny, wskazując optymalne rozwiązania niedostępne dla innych wykonawców.
Adam Skórka Prezes Zarządu Prototype Sp. z o.o.
Firma Prototype na nasze zamówienie opracowała koncepcje, następnie zaprojektowała oraz wykonała kilka projektów instalacji elektrycznych oraz maszyn. Firma wykonała to zgodnie ze sztuką inżynierską. Porównując firmę Prototype Sp. z o.o. z innymi naszymi dostawcami zauważamy duże zaangażowanie w realizowane projekty, bardzo ciekawe pomysły, innowacyjność, profesjonalizm wykonania oraz bardzo dużą elastyczność. Polecamy firmę Prototype Sp. z o o. jako solidnego dostawcę.
PETRALANA SA
Referencje dla firmy Prototype Sp. z o.o. List referencyjny wydany na prośbę firmy Prototype Sp. z o.o. z Rudy Śląskiej. Wystawiamy pozytywną opinię dla firmy Prototype Sp. z o.o. w zakresie opracowywania koncepcji, projektowania, tworzenia dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych, nadzoru nad ich wykonaniem i uruchomieniem Firma Prototype Sp. z o.o. (...). Wsparła również naszą Spółkę pracami z zakresu doradztwa technicznego oraz opracowania koncepcji i wizualizacji maszyn technologicznych. Polecamy firmę Prototype Sp. z o.o. jako pewnego i terminowego dostawcę.
AMK Koks Sp. z o.o.


Kontakt


Prototype Sp. z o.o.
Pawła 9
41-709 Ruda Śląska

NIP 6342932253, REGON 380496653, KRS 0000735023
Numer rachunku bankowego:
51 1140 1078 0000 2589 7200 1001

e-maill: biuro@prototype.pl
tel. +48 539 523 483